O nás

Už od roku 1994

Firmu AUTO-MOTO RS sme založili takmer pred tridsiatimi rokmi. Špecializujeme sa na predaj a distribúciu náhradných dielov VIKA, DPA a Borsehung na vozidlá značiek Volkswagen, Audi, Seat, Škoda.

Distribuujeme doma
aj v zahraničí

Náš sortiment sa skladá z viac než 10000 položiek a neustále ho rozširujeme o stovky nových položiek. Medzi našich zákazníkov patrí 400 odberateľov zo Slovenska a 60 odberateľov z okolitých krajín Európskej únie, s ktorými spolupracujeme na základe stanoveného harmonogramu denného rozvozu.

Náš sortiment sa v súčasnosti skladá z viac než 10000 položiek, ktoré neustále rozširujeme ročne o stovky nových položiek podľa dopytu trhu. Máme 60 odberateľov v Strednej Európe a vyše 400 na Slovensku. Robíme denný rozvoz v krajinách EÚ podľa stanoveného harmonogramu. 

Zameriavame sa na produkty značiek VW group. Sme reprezentanti značiek VIKA, DPA a najnovšie aj značky BORSEHUNG, ktorá je zaevidovaná aj v TEC-DOC-u.

Zdokonaľujeme sa

Pravidelne sa zúčastňujeme motoristického veľtrhu Automechanika vo Frankfurte, kde reprezentujeme vysokú kvalitu a širokú ponuku nášho produktového portfólia a zároveň aktívne vyhľadávame nových obchodných partnerov.